מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים

מתיחת פנים באמצעות חוטים

כולנו מזדקנים. זוהי עובדה שאין עליה עוררין. עם השנים עורנו נחלש 'ונופל', ופנינו מתמלאות בקמטים רבים, אך לשמחתנו יש מה לעשות בנידון. אנשים רבים מסרבים להשלים עם המראה המזדקן ופונים לקבל את אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית- הרמה ומתיחה של הפנים והצוואר, להשבת המראה הצעיר והמוצק של העור.

בעבר מתיחת פנים נעשתה על ידי ניתוח הדורש הרדמה כללית, אשפוז, תהליך החלמה ארוך וסיבוכים רבים אפשריים, אך כיום השיטה החדישה והמקובלת ביותר למתיחת פנים היא שימוש בחוטים.
שימוש בחוטים הוא תהליך שאינו כרוך בכאב, אינו ניתוחי, וההתאוששות ממנו היא קצרה מאוד. כמו כן השימוש בחוטים מאפשר למתוח אזורים שונים בעור הפנים במקביל, כגון: עפעפיים, גבות, לחיים, איזו הפה וקו הלסת, והצוואר.

הליך הטיפול של מתיחת פנים

מתיחת פנים באמצעות חוטים היא טיפול קל המתבצע בהרדמה מקומית במרפאה. במהלך הטיפול מוחדרים חוטים דקים תחת שכבת העור, ולאחר מכן נעשית פעולה של מתיחה והרמת הרקמה. החוטים מעודדים את העור לייצר קולגן ואלסטין באופן מיידי, כך שהחלקת הקמטים ומיצוק העור נראים לעין מיד. בחלוף הזמן החוטים נמסים ונספגים בגוף בצורה טבעית, אך התוצאה של עור פנים בריא ורענן יכולה להישמר חודשים ואף שנים, כאשר טיפולים חוזרים יובילו לתוצאות ארוכות טווח יותר.

על החוטים שמשתמשים במתיחת פנים

החוטים בהם נעשה שימוש הם חוטים נספגים מיוחדים אשר עשויים מחומר נמס (פולידאקסון) הנמצא בשימוש תדיר בניתוחים שונים בעולם הרפואה. מבנה החוטים מאפשר להם להיתפס ברקמות אשר מתחת לעור ולמתוח אותן לכיוון הרצוי ללא צורך לבצע חתכים כמו בניתוח. יתרונם הבולט הוא בכך שהם נמסים באופן טבעי בגוף לאחר תקופה של כשבעה חודשים.

הליך ההחלמה של מתיחת פנים

ההחלמה מהטיפול נעשית בבית, במנוחה של כמה ימים. באותם ימים ייתכנו תופעות לוואי של אדמומיות, נפיחות ושטפי דם נקודתיים שיתפוגגו מעצמם. סיבוך אחר אפשרי אך נדיר, הוא זיהום, שלרוב מטופל על ידי אנטיביוטיקה. לאחר שבועיים תוצאות הטיפול הן במיטבן, והשפעתן יכולה להימשך מספר חודשים עד שנתיים, תלוי בגורמים פיזיולוגים המשתנים בין מטופלים, ובאזור בו התבצעה המתיחה. חזרה על הטיפול תבטיח את שימור המראה הטבעי לאורך זמן.

למי מתאים טיפול מתיחת פנים

מתיחת פנים באמצעות חוטים מתאימה לנשים וגברים כאחד, ולכל מי שמעוניין בעור פנים טבעי וזוהר. עם זאת, פרמטרים מסוימים כגון גיל וסוג עור, הם אינדיבידואלים לכל אדם, ולכן נדרשת לפני הטיפול פגישת ייעוץ מקדימה. במהלך הפגישה הרופא יחליט על סוג וכמות החוטים בהם יעשה שימוש במהלך הטיפול, וזאת בהתאם גם למבנה הפנים של המטופל והמראה בו הוא מעוניין.

מוזמנים לקביעת פגישה אישית לייעוץ מקצועי

נשמח לייעץ לכם ולהתאים לכם את סוג הטיפול אותו אתם צריכים הקפה עלינו

TOP
חייגו אלינו
דרכי הגעה